Ubezpiecz się w Tatry słowackie!

sobota, 21 czerwiec 2014 15:17

Ciągle słyszymy o wypadkach polskich turystów w Tatrach słowackich. Mimo że koszty akcji ratunkowej są wysokie, większość naszych rodaków jeździ na Słowację bez ubezpieczenia. Czas to zmienić!

Pragniemy z radością poinformować o rozpoczęciu współpracy z firmą Signal Iduna, która jest w stanie ubezpieczyć każdego Fana Portalu, wybierającego się za południową granicę!

 

Koszt ubezpieczenia dla turysty wybierającego się na słowackie szlaki wynosi ok. 3 zł za dzień. Ta bardzo niska kwota gwarantuje ubezpieczenie na wypadek akcji ratunkowej także z użyciem śmigłowca. Operacja wykupienia polisy zajmuje jedynie kilka minut, a może pozwolić nam uniknąć kosztów rzędu kilku tysięcy euro.

 

Co więcej, oferta Portalu Tatrzańskiego i Signal Iduna to nie tylko ubezpieczenie dla poruszających się po szlakach. W ofercie są ubezpieczenia dla taterników, taterników jaskiniowych, osób podróżujących po Tatrach słowackich z przewodnikiem, a nawet dla paralotniarzy! W zimie ubezpieczać się mogą narciarze zjazdowi i skitourowcy!

 

Prosimy o pomoc w rozpowszechnianiu tej informacji. Ubezpieczenie się w Tatry słowackie jeszcze nigdy nie było tak proste!

 

Aby ubezpieczyć się już teraz, kliknij tutaj:

 

Jeśli nie wiesz, jak wypełnić formularz, zapoznaj się z INSTRUKCJĄ.

 

Krzysztof Barcik


Zaloguj się, by skomentować