Vibram - naprawa, wymiana, regeneracja tylko w profesjonalnym zakładzie i-szewc.pl

środa, 09 marzec 2016 17:21

Vibram jest najbardziej rozpoznawalną włoską marką, produkującą spody do rożnego rodzaju butów, a w szczególności butów turystycznych i trekkingowych. Zapewnia bardzo dobrą przyczepność, dzięki czemu but nie ślizga się na wilgotnej powierzchni. Zastosowane w podeszwach rozwiązania, takie jak: samoczyszczące się kanały, strefy obrotu i powierzchnie antypoślizgowe, bez wątpienia gwarantują wygodę i bezpieczeństwo na szlaku.

Naprawa podeszew Vibram

Podeszwa Vibram® występuje w ponad 100 różnych rodzajach, przeznaczonych do użytkowania w zróżnicowanych warunkach atmosferycznych i środowiskowych. Modele poszczególnych podeszew różnią się od siebie gramaturą oraz składem chemicznym, czyli mówiąc prosto - różna doza odpowiednich składników występujących w gumie, powoduje inną twardość podeszwy. Buty górskie na przykład muszą być niezwykle twarde i niepodatne na odkształcenia. Bardzo ważna jest tu sztywność podeszwy (często mylona z elastycznością materiału, z którego jest zrobiona).

Jeżeli podeszwy w Twoich ulubionych butach zaczęły się kruszyć, rozwarstwiać to właściwie nie ma już dla nich ratunku jedynym rozwiązaniem jest ich wymiana. Nasza firma zajmuję się profesjonalną wymianą, naprawą oraz regeneracją spodów VIBRAM na włoskich komponentach w butach trekkingowych. W tym momencie dysponujemy następującymi modelami:

- Bifida - Gumowa podeszwa kubek ze specjalnym profilowanym kapki (promowanie wyjścia), podcięty i ścięty obcas (przyczepność na zejściu).

- Winkler - Podeszwa gumowa w klasycznym stylu Vibram trekkingowe. Doskonała odporność na ścieranie, wysoką zdolność z uchwytem, wzmocniony cap toe i podcięty obcas.

- Fuora - Wysoka przyczepność Pojemność, wzmocniony podnosek, podcięta pięta i rzeźbione talii zaprojektowane aby poprawić przyczepność na nierównym terenie.

- Clusaz - Gumowa podeszwa kubek, podnosek pięty jest kompatybilny z rakami automatycznymi, centralny pas z miękkiej mieszanki, która sama się oczyszcza.

- Tsavo - Podeszwa wyposażona w nowe uchwyty multi-trakcyjne zaprojektowane aby była większa przyczepność na śliskich terenach.

- Fitzroy - Podeszwa bloker z projektowaniem trekkingowym, o podciętej pięcie, odpowiednie dla lekkich butów trekkingowych.

W najbliższym czasie będziemy mieć dostępne także podeszwy: Lite run i Multigriff.

Podklejamy dodatkowy vibramowski otok na całej długości wokół spodów (cholewka dostaje dodatkową ochronę przed ostrymi kamieniami czy skałami)

Jeżeli jednak nie tylko podeszwa sprawia problemy ale także cholewka jest poszarpana, podarta, należałoby ją podkleić, przeszyć, czy środek wymaga naprawy, wymiany materiału membramowego , względnie Gore-Texu , także wykonujemy takie naprawy.

Najważniejsze dla nas jest Państwa zadowolenie i wspinaczka z uśmiechem na ustach i butami , które przeszły renowację w naszej firmie.

Poszukujesz serwisu dla swoich butów trekkingowych? Wybierz: http://i-szewc.pl/

ZAPRASZAMY Aneta i Jakub Łyczak

Fot. I-Szewc.pl

Oceń ten artykuł
5.00
5
Zaloguj się, by skomentować