Naprawa butów górskich

wtorek, 11 sierpień 2015 11:07

Buty górskie, jak każde inne, ulegają zniszczeniu. Wiedzą o tym zwłaszcza ci, którzy dużo podróżują po górach i zdążyli już niejedne obuwie doprowadzić do opłakanego stanu.

Naprawa butów górskich

Zazwyczaj, gdy buty górskie się rozwarstwią, popękają itp., nie wiedząc, do kogo się udać, wyrzucamy je na śmietnik. Zupełnie niesłusznie. Istnieją firmy zajmujące się naprawą butów górskich. Jedną z nich chcemy Wam dzisiaj polecić.

I-SZEWC.PL, bo o niej mowa, to zakład szewski, którego głównym obszarem działania jest obuwie specjalistyczne, w tym oczywiście trekkingowe. Korzysta on z najwyższej klasy materiałów, w tym podeszw marki Vibram, skór oraz innych specjalistycznych materiałów. Dlatego też fachowcom z I-SZEWC.PL naprawa Twoich ulubionych trekkingów nie sprawi żadnego problemu.

Polecanie tego zakładu na naszym portalu nie miałoby sensu, gdyby znajdował on się w jednym, konkretnym miejscu i przez to był dostępny dla wąskiej grupy mieszkańców okolicznych miejscowości. I-SZEWC.PL jednak to zakład internetowy, dzięki czemu bez problemu naprawi on obuwie turystów z każdej części kraju. Jak to działa? Bardzo prosto: pakujesz obuwie, wysyłasz szewcowi, a po kilku dnia dostajesz je z powrotem po dokonaniu naprawy. W międzyczasie odbierasz telefon od firmy, która ustala z Tobą szczegóły naprawy.

Co ciekawe, I-SZEWC.PL zajmuje się także czyszczeniem butów. Kontakt ze skałą czy podróżowanie w trudnych warunkach może tak zabrudzić Twoje buty, że nie będziesz w stanie ich doczyścić samodzielnie. Wówczas usługi szewca internetowego okażą się niezastąpione. Gorąco polecamy!

Krzysztof Barcik

Fot. I-SZEWC.PL

Oceń ten artykuł
5.00
4
Zaloguj się, by skomentować