Tanie noclegi w centrum Zakopanego

Portal Tatrzański poleca przewodnika w Tatrach

Informacje

  • Adres:

    ul. Sienkiewicza 24c
    34-500 Zakopane

  • Telefon: 18.20 152 88
  • Tel. kom.: 602 367 327
  • Zakres usług:

    Łącznie 13 miejsc w stylowych drewnianych pokojach 2, 3 ,4 osobowych,. W każdym pokoju INTERNET Wi-Fi, umywalka, lodówka, TV, czajnik bezprzewodowy, naczynia i sztućce. Struktura pokoi: studio 2+3 z własną łazienką, pokój 2-os. z umywalką i pokój 4-osobowy z umywalką. Na korytarzu dodatkowa łazienka. Na parterze pokój 2-os. z łazienką, z osobnym, niezależnym wejściem.

Góralski domek położony w centrum Zakopanego, przy ul. Sienkiewicza 24c, 5 min. spacerem do Krupówek, 15 min do dworca PKS, PKP, 10 min. do Aqua Parku.- Świetna baza wypadowa dla aktywnych wczasowiczów i dla leniuchów.

Cena noclegu od 35 zł/os. w pokoju z umywalką i od 45 zł/os. w pokoju z łazienką. Cena zależy od dlugości pobytu. Bezpłatny dostęp do Internetu (Wi-Fi).

Jesteśmy organizatorem wypoczynku pod Giewontem. W lecie proponujemy wycieczki m.in. na Spływ Dunajcem połączony np. z konsumpcją złowionego przez siebie pstrąga. Spływ może odbywać się na góralskich tratwach lub na pontonach pneumatycznych (rafting). Zapraszamy do naszej wypożyczalni rowerów w Pieninach i na wycieczki rowerowe po polskiej lub słowackiej stronie zobacz: www.pieniny-goralskidomek.pl

W zimie zapraszamy na  własny wyciąg w centrum Zakopanego, do  wypożyczalni  narciarskiej  i snowboardowej, oraz na naukę jazdy na nartach lub snowboardzie. Organizujemy też kuligi, wycieczki w góry z przewodnikiem itp.

Zaloguj się, by skomentować