Pokoje Gościnne Kułach

Portal Tatrzański poleca przewodnika w Tatrach

Informacje

 • Adres:

  Małe Ciche 62b
  34-531 Małe Ciche

 • Telefon: (18) 20 84 120
 • Tel. kom.: 781 993 100
 • Zakres usług:

   

  Do Państwa dyspozycji posiadamy:

  - pokoje 2, 3, 4 osobowe - razem 50 miejsc noclegowych, wszystkie pokoje posiadają łazienki oraz TV
  - w pokojach dostępne są ręczniki
  - każdy pokój posiada małą lodówkę
  - bezpieczny parking
  - możliwość wykupienia smacznych domowych posiłków na miejscu
  - dla dzieci mini plac zabaw: huśtawkę , trampolinę ora zjeżdżalnię

  W budynku dostępny jest bezprzewodowy internet Wi-Fi oraz pomieszczenie do przechowywania nart i suszenia butów zimą i latem.

Pokoje Gościnne KUŁACH Małe Ciche

Zapraszamy osoby ceniące piękno panoramy Tatr. Nasz dom znajduje się na wzniesieniu, skąd rozciągają się piękne widoki. Domowa i rodzinna atmosfera na długo pozostanie w państwa pamięci.

Nasz budynek znajduje się obok dolnej stacji wyciągu krzesełkowego Małe Ciche, za naszym domem biegnie nartostrada oraz wyciąg.

Nocując w naszym obiekcie otrzymasz ZA DARMO Tatrzańską Kartę Rabatową, która pozwoli Ci na uzyskanie wielu zniżek na atrakcje: wyciągi, baseny termalne, karczmy i wiele więcej!

Małe Ciche znajduje się około 5 kilometrów na południe od Poronina i 3 kilometry na wschód od Murzasichla (ścieżką przez las). Położone jest na obszarze Pogórza Bukowińskiego, na wysokości około 830-860 m n.p.m., tuż pod Tatrami, w dolinie Filipczańskiego Potoku. W grzbiecie wznoszącym się od wschodniej strony nad Małym Cichym wyróżniają się wierzchołki Wierch Zgorzelisko (1106 m) i Zadni Wierch (1062 m), pomiędzy którymi znajduje się duża Polana Zgorzelisko.

Zaloguj się, by skomentować