Noclegi Młynarczyk

Portal Tatrzański poleca przewodnika w Tatrach

Informacje

 • Adres:

  Jurgów 263
  34-532 Jurgów

 • Telefon: 18 20 77 981
 • Tel. kom.: 698 222 928
 • Zakres usług:

   

  Pokój nr 1 – 4 osobowy, wyposażony w 4 pojedyncze łóżka z niezależną łazienką (prysznic, umywalka, ubikacja) i balkonem. W pokoju znajduje się również telewizor oraz lampka nocna.

  Pokój nr 2 – 2 osobowy, wyposażony w 2 pojedyncze łóżka (z możliwością  złączenia w łóżko małżeńskie) z niezależną łazienką (prysznic, umywalka, ubikacja) i balkonem. W pokoju  telewizor oraz lampka nocna.

  Pokój nr 3 – 3 osobowy, wyposażony w 3 pojedyncze łóżka (dwa o konstrukcji umożliwiającej łączenie w łóżko małżeńskie (bez deski na środku) z niezależną łazienką (prysznic, umywalka, ubikacja) i balkonem. W pokoju  telewizor oraz lampka nocna.

  Pokój nr 4 – 2 osobowy, wyposażony w 2 pojedyncze łóżka (jedno łóżko wysuwane umożliwiające dostawkę dla 3 osoby) z niezależną łazienką (prysznic, umywalka, ubikacja) i balkonem. W pokoju  telewizor oraz lampka nocna.

Pokoje Gościnne „Noclegi Młynarczyk” położone są w górnej części Jurgowa, blisko Stacji Narciarskiej Hawrań, z pięknym widokiem na Tatry Bielskie.  Oferujemy przytulne, pokoje 2,3 i 4 osobowe w całości wykonane w drewnie. Każdy z pokoi wyposażony jest w łazienkę, i każdy posiada balkon. Do dyspozycji gości oddajemy aneks kuchenny wyposażony w lodówkę, kuchenkę mikrofalową, płytę indukcyjną, czajnik elektryczny oraz komplet naczyń i sztućców.

W budynku znajduje się ogrzewane pomieszczenie zima służące do przechowywania nart i suszenia butów, a latem można tam schować rowery lub wózki dziecięce. Pomieszczenie oczywiście jest zamykane na klucz. W ogrodzie przygotowaliśmy również utwardzone miejsce z ławeczkami i parasolem gdzie można spokojnie odpocząć lub zapalić grilla. Obok budynku znajduje się utwardzony parking, brama ogrodzenia na noc jest zamykana.

Dla dzieci w ogrodzie przygotowaliśmy huśtawki oraz domek ze zjeżdżalnią i piaskownicą.

Zapraszamy także Państwa do nowo wykończonych apartamentów w naszym domu, każdy zdobieniami nawiązujący do innego regionu:  Spisza, Orawy i Podhala.

Zaloguj się, by skomentować