Dom Wypoczynkowy Wysoki Wierch

Portal Tatrzański poleca przewodnika w Tatrach

Informacje

 • Adres:

  ul. Leśna 26A
  34-530 Bukowina Tatrzańska

 • Telefon: 18 20 78 107
 • Tel. kom.: 691 576 705
 • Zakres usług:

   

  Naszym Gościom proponujemy 40 miejsc noclegowych w pokojach 2 i 3 osobowych:

  - pokoje 2-osobowe - Ilość: 7
  - pokoje 3-osobowe - Ilość: 6
  - Studio „G” 4-osobowe ze wspólną łazienką - Ilość: 1
  - Studio „D” 4-osobowe ze wspólną łazienką - Ilość: 1

Szanowni Państwo!

Zapraszamy do naszego Domu Wypoczynkowego turystów na wczasy indywidualne i rodzinne.

Dom położony jest w zacisznym miejscu, z dala od hałasu i zgiełku miasta. Jest to najwyżej położony dom w Bukowinie Tatrzańskiej. W otoczeniu obiektu znajdują się lasy z bogactwem runa leśnego i specyficznym mikroklimatem. Rozciąga się tu malowniczy widok na Gorce, Tatry Bielskie oraz na Bukowinę Tatrzańską. Jest to doskonała baza wypadowa na wycieczki w Tatry oraz do punktu granicznego Łysa Polana. W pobliżu znajdują się liczne wyciągi narciarskie z zapleczem gastronomicznym oraz wypożyczalnie sprzętu narciarskiego.

Dbamy o to aby wszystkie pokoje posiadały wysoki standard. Na wyposażeniu pokoju jest łazienka, telewizor, radioodbiornik, czajnik bezprzewodowy oraz dostęp do internetu. Dla odprężenia, do dyspozycji gości naszego domu wypoczynkowego, proponujemy salę bilardową i tenisa stołowego, siłownię, saunę oraz kącik internetowy. Dla wygody Państwa zapewniamy pełne lub częściowe wyżywienie. Do dyspozycji jest również kuchnia turystyczna wyposażona w naczynia oraz niezbędny sprzęt kuchenny – lodówka, kuchenka mikrofalowa i kuchenka elektryczna. Przy domu znajduje się ogrodzony parking z 24 godzinnym systemem monitoringu oraz duży teren zielony z szałasem-grillem.

BUKOWINA TATRZAŃSKA to miejscowość położona na wysokości 900-1000m npm. na Podhalu. Jest to bardzo znany ośrodek sportów zimowych. Czynne są tutaj 34 wyciągi narciarskie, o różnym stopniu trudności oraz o różnej długości, w większości oświetlone i posiadające zaplecze gastronomiczne, sanitarne, parkingowe, szkółki narciarskie, wypożyczalnie sprzętu sportowego. Wielką atrakcją są przejażdżki zaprzęgami konnymi oraz kuligi połączone z góralską watrą. W Bukowinie Tatrzańskiej odbywają się również liczne imprezy kulturalne o zasięgu krajowym: Sabałowe Bajanie – latem i Karnawał Góralski – zimą.

Zaloguj się, by skomentować