Wycieczki szyte na miarę

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Wycieczki szyte na miarę – wybierz się z nami gdzie tylko chcesz!

Przeglądasz ofertę wycieczek Portalu Tatrzańskiego i czegoś Ci brakuje? Chciałbyś się wybrać na wycieczkę, której nie mamy w ofercie standardowej lub nie pasuje Ci podany termin? Nie ma problemu – skontaktuj się z nami, a my zorganizujemy dla Ciebie wymarzoną wyprawę! 

 

Wszystkie wycieczki wyceniane są indywidualnie w zależności od ilości osób oraz wybranego celu. Możemy zorganizować zarówno jednodniowe trekkingi, wspinaczki jak i całe obozy wędrowne, kursy czy obozy taternickie. W tym przypadku ogranicza Cię tylko Twoja wyobraźnia!

 

Jak zgłosić chęć takiej wycieczki? 

1. Wyślij maila na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript., mail powinien zawierać:

2. Cel wycieczki 

3. Ilość osób (pamiętaj, że na wspinanie mogą iść nie więcej niż dwie osoby. Wyjątek stanowi Mnich, gdzie maksymalnie może być grupa czteroosobowa). 

4. Datę wycieczki

5. Informację o uczestnikach wycieczki (wiek, poziom doświadczenia, ewentualne informacje odnośnie problemów zdrowotnych)

 

Po wysłaniu wiadomości w ciągu dwóch dni roboczych dostaniesz od nas odpowiedź na temat tego, jak wyglądają kwestie organizacyjne takiej wycieczki oraz czy podany w mailu termin jest możliwy do zrealizowania. Po zaakceptowaniu warunków zostaniesz poproszony o zapłacenie zadatku (dotyczy kursów oraz obozów) lub całości (wycieczki jednodniowe) i wycieczka dla Ciebie będzie zarezerwowana!

 

Zobacz jakie to proste! Zajmujemy się wszystkimi formalnościami za Ciebie, a przy tym dostajesz usługi w najniższej na rynku cenie.

 

Abyś dobrze obrał cel wycieczki pamiętaj o kilku zasadach:

 

1. Mierz siły na zamiary. Wycieczki wspinaczkowe na trudnych ścianach wymagają doświadczenie i świetnej formy, długie trasy trekkingowe wymagają przyzwoitej kondycji itd. 

 

2. Zadaj sobie pytanie, kiedy ostatnio byłeś w górach i w jakim czasie udało się przejść dane szlaki. Jeżeli fizycznie dajesz radę, to tak naprawdę wszystko poza trudnymi wspinaczkami jest dla Ciebie. A na nie też przyjdzie czas w odpowiednim momencie.

 

3. Sprawdź trasę, na którą chcesz się wybrać. Przewyższenie, długość, trudności – poczytaj o niej w przewodnikach czy poszukaj relacji innych osób. To na pewno ułatwi Ci decyzję, czy jesteś gotowy na takie wyzwanie pod względem fizycznym.

 

4. Jeżeli masz wątpliwości, porozmawiaj o nich z nami! Dzwoń śmiało: 534 77 22 31

 

UWAGA! PRZECZYTAJ UWAŻNIE!

 

Wszelkie propozycje i ich ocena jest subiektywna, każdy powinien dostosowywać poziom trudności do swoich umiejętności! Wycieczki dla początkujących nie oznaczają, że brak kondycji jest dozwolony! To są Tatry i 99% opisanych poniżej wycieczek to ponad tysiąc metrów przewyższenia, często około dziesięć lub więcej godzin w terenie! Niektóre wycieczki opisane jako łatwe posiadają sporą ekspozycję, długie podejścia itd. Łatwe należy rozumieć jako brak trudności technicznych, jednak nadal jesteśmy w Tatrach i są to długie wycieczki. Poniżej podany podział to tylko propozycje i odczucia autora – jeżeli nie jesteście Państwo pewni co do swoich możliwości po prostu dzwońcie i postaramy się to odpowiednio ustalić. 

 

Polecane cele dla początkujących:

 

W warunkach zimowych:

 

1. Wycieczki trekkingowe łatwe

• Czerwone Wierchy, Wołowiec, Starorobociański Wierch, Kasprowy Wierch, Dolina Pięciu Stawów Polskich

 

2. Wycieczki trekkingowe trudne

• Świnica (wierzchołek taternicki), Kościelec, Zawrat, Kozi Wierch (z Doliny Pięciu Stawów Polskich), Szpiglasowy Wierch.

 

3. Wycieczki z użyciem liny

• Mnich 

 

W warunkach letnich:

 

1. Wycieczki trekkingowe łatwe

• Te same co zimą + Kościelec, Kozi Wierch, Świnica, Suche Czuby (Kasprowy Wierch – Przełęcz Pod Kopą Kondracką), grań od Wołowca po Starorobociański Wierch, Rysy od strony słowackiej, Krywań itd.

 

2. Wycieczki trekkingowe trudne

• Rysy, Orla Perć, Orla Perć Tatr Zachodnich, Mięguszowiecka Przełęcz Pod Chłopkiem

 

3. Wycieczki z użyciem liny

• Mnich, Zadni Mnich, Cubryna

 

Polecane cele dla zaawansowanych:

 

W warunkach zimowych:

• Zadni Mnich, Cubryna, Mięguszowiecki Szczyt Wielki, Rysy, Orla Perć, Granaty, Gerlach itd.

 

W warunkach letnich:

• Zadni Mnich, Cubryna, Mięguszowiecki Szczyt Wielki, Gerlach, Żabia Lalka, Grań Fajek, Grań Kościelców oraz wspinaczki od II do V stopnia trudności (jednak w przypadku tych trudniejszych wycieczek Przewodnik musi wcześniej poznać w terenie osoby, które ma prowadzić).

 

To są tylko przykładowe propozycje – jeżeli masz swoją to bardzo dobrze :) Zapraszamy i dziękujemy, że jesteście z nami! Ekipa Portalu Tatrzańskiego.

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.
Zaloguj się, by skomentować