Wycieczka na Turbacz

Wycieczka na Turbacz w zimowych warunkach to świetna przygoda dla początkujących turystów. Przepiękne widoki, klimatyczne schronisko i najwyższy szczyt Gorców – to wszystko czeka na Ciebie.

 

Pod okiem uprawnionego Przewodnika przejdziemy trasę na szczyt. Po drodze dowiesz się wielu ciekawych rzeczy, spędzisz aktywnie dzień w gronie górskich miłośników. Czego chcieć więcej?

 

Terminy: 

 

24.03.2018

 

Cena: 59 zł/osoba

 

Cena zawiera opiekę uprawionego Przewodnika. Nie zawiera raczków, które mogą być niezbędne! Możesz zakupić je u nas z rabatem 25% jeżeli jeszcze nie posiadasz. Mamy raczki już od 45 złotych.

Wycieczka rozpoczyna się o godzinie 7:00, a miejscem zbiórki jest parking w Kowańcu (w miejscowości jest jeden parking po prawej stronie, kilkaset metrów za Kościołem, parking jest darmowy).

 

Dlaczego warto wybrać się na tego typu wycieczkę?

 

- Zobaczysz co tak naprawdę oznaczają góry zimą, że pojęcie szlaku turystycznego w przypadku dużej ilości śniegu całkowicie zmienia znaczenia.

- Zapoznasz się z zagrożeniami zimowymi.

- Dowiesz się jaki sprzęt ze sobą zabrać na jaką wycieczkę i dlaczego jest to takie ważne

- I najważniejsze – przeżyjesz świetną przygodę pod okiem licencjonowanego fachowca :) Zachęcamy Cię do zadawania pytań, nie krępuj się tylko korzystaj z wyjazdu jak najwięcej!

 

Informacje dodatkowe o wycieczce:

 

Specjalnie dla naszych klientów zrobiliśmy specjalną skalę, dzięki której możesz ocenić czy powinieneś wybrać się na daną wycieczkę. Oceniamy: wymagania fizyczne, trudności techniczne oraz doświadczenie, które jest niezbędne na daną trasę.

 

Dla tej wycieczki została stworzona następująca ocena:

 

Trudności techniczne: Bardzo łatwo - wycieczka dla każdego, nie wymaga doświadczenia

 

Wymagana kondycja: Amator – sprzed biurka w góry, niewielka lub zerowa aktywność fizyczna w mieście. Na wycieczkach oznaczonych jako amator poradzą sobie nawet osoby, które mają problemy na podejściach.

 

Poziom doświadczenia: Pierwszy raz w górach – wycieczka nie wymaga żadnego dotychczasowego doświadczenia

 

Co ze sobą zabrać:

 

• Plecak minimum 20 litrów

• Termos z ciepłym napojem

• Ciepłe rękawiczki

• Gruba czapka

• Chustę 8w1 (może posłużyć jako dodatkowy szalik czy kominiarkę)

• Kijki trekkingowe (nie są niezbędne, ale naprawdę bardzo pomocne)

• Zimowy ubiór górski (buty trekkingowe, ciepłe skarpety, koszulkę termoaktywną, polar, kurtkę od wiatru, getry, spodnie)

• Ochraniacze na buty (tzw. stuptuty) – zabiegają wpadaniu śniegu do butów

• Raczki (UWAGA! Raczki w przypadku oblodzenia są niezbędne! Jeżeli ich nie masz, a zapisałeś się i opłaciłeś wycieczkę możesz kupić wybrany model u nas z rabatem 25% - posiadamy raczki już od 45 zł). Wystarczy, że napiszesz do nas na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. lub zadzwonisz pod numer 534 77 21 31, z chęcią pomożemy. W mailu organizacyjnym dostaniesz także informację przypominają o tym.

 

Dziękujemy, że jesteście z nami! Portal Tatrzański. 

Zaloguj się, by skomentować