Wycieczka na Babią Górę

Babia Góra to ambitna i przepiękna tura w Beskidzie Żywieckim. Jesienna aura całkowicie zmienia najwyższą górę całych Beskidów i powoduje, że ruch turystyczny znacznie maleje. Przepiękne widoki, smak wysokogórskiej przygody – to czeka właśnie na Ciebie.

 

Pod okiem Przewodnika Beskidzkiego przejdziemy z Krowiarek na szczyt Babiej Góry i następnie zejdziemy do Schroniska na Markowych Szczawinach. Tam spędzimy trochę czasu odpoczywając po trudach podróży i ciesząc się tą fantastyczną przygodą. Następnie ruszymy w dół na Krowiarki.

 

Terminy:

 

18.11.2017

 

Cena: 89 zł/osoba

 

Wycieczka rozpoczyna się o godzinie 8:00, a miejscem zbiórki jest parking na Przełęczy Krowiarki.

 

Dlaczego warto wybrać się na tego typu wycieczkę?

 

- Przejdziesz jeden z najpiękniejszych szlaków w Beskidach

- Zobaczysz cudowną panoramę na Tatry i jak pogoda pozwoli będziecie rozpoznawać szczyty!

- I najważniejsze – przeżyjesz świetną przygodę pod okiem licencjonowanego fachowca :) Zachęcamy Cię do zadawania pytań, nie krępuj się tylko korzystaj z wyjazdu jak najwięcej!

 

Informacje dodatkowe o wycieczce:

 

Specjalnie dla naszych klientów zrobiliśmy specjalną skalę, dzięki której możesz ocenić czy powinieneś wybrać się na daną wycieczkę. 

Oceniamy: wymagania fizyczne, trudności techniczne oraz doświadczenie, które jest niezbędne na daną trasę.

 

Dla tej wycieczki została stworzona następująca ocena:

 

Trudności techniczne: Łatwo - wycieczka wymaga niewielkiego doświadczenia górskiego, także dla osób bez doświadczenia, ale chociaż o przeciętnej sprawności

 

Wymagana kondycja: Początkujący – lekkie doświadczenie w górach, brak problemów z pokonywaniem przewyższeń. Wycieczki oznaczone jako „początkujący” przeznaczone są także dla sprawnych osób bez doświadczenia.

 

Poziom doświadczenia: Kilka razy w górach – nawet niewielkie doświadczenie jest wskazane, jednak nie jest niezbędne. Jeżeli masz dobrą formę, poradzisz sobie.

 

Co ze sobą zabrać:

 

• Plecak minimum 30 litrów

• Termos z ciepłym napojem

• Rękawiczki (najlepiej nieprzemakalne)

• Czapkę

• Chustę 8w1 (może posłużyć jako dodatkowy szalik czy kominiarkę)

• Kijki trekkingowe (nie są niezbędne, ale naprawdę bardzo pomocne)

• Zimowy ubiór górski (buty trekkingowe, ciepłe skarpety, koszulkę termoaktywną, polar, kurtkę od wiatru, getry, spodnie)

• Ochraniacze na buty (tzw. stuptuty) – zabiegają wpadaniu śniegu do butów, o ile będzie śnieg.

• Raczki (UWAGA! Raczki w przypadku oblodzenia są niezbędne! Jeżeli ich nie masz, a zapisałeś się i opłaciłeś wycieczkę możesz kupić wybrany model u nas z rabatem 25% - posiadamy raczki już od 45 zł). Wystarczy, że napiszesz do nas na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. lub zadzwonisz pod numer 534 77 21 31, z chęcią pomożemy. W mailu organizacyjnym dostaniesz także informację przypominają o tym.

 

Dziękujemy, że jesteście z nami! Portal Tatrzański. 

Zaloguj się, by skomentować