Ferie Zimowe z Portalem Tatrzańskim

Zima w Tatrach, jak i w Zakopanem z Portalem Tatrzańskim to gwarancja dobrej zabawy, edukacji, rozrywki i poznania innych miłośników tej przepięknej części Polski. Podczas naszych wyjazdów zaznasz smaku zimowych Tatr, postawisz pierwsze kroki lub doszkolisz swoją jazdę na nartach. Poza tym spędzimy miło czas zwiedzając Zakopane z Przewodnikiem Tatrzańskim, udamy się na termy (relaks to przecież podstawa!), a wieczory będą wypełnione integracją oraz edukacją. Będziemy bawić się wraz z kapelą góralską, a innego wieczoru wysłuchamy ciekawego wykładu dotyczącego przygotowania się do wycieczek w Tatry zimą i co ta zima tak naprawdę oznacza. 

 

Zatem czeka Cię niesamowitych sześć dni! Wyjazd dedykowany jest dla każdego – zarówno dla osób, które chcą zobaczyć z czym się ‘je’ zimowe Tatry oraz Zakopane, jak i dla osób, które szukają sposobu na aktywne spędzenie wolnego czasu!

 

Terminy na sezon zimowy 2018:

 

6-11 marca 

 

Cena: 549 zł/os. (Cena zawiera: nocleg, wyżywienie: śniadanie oraz obiadokolację, przejazdy z Zakopanego do wszystkich atrakcji, bilety wstępu do TPN, opiekę uprawnionych Przewodników Tatrzańskich podczas wycieczek, imprezę z kapelą góralską, wieczorne wykłady, kulig). 

 

Cena nie zawiera biletów na stok narciarski oraz termy.

 

Miejsce noclegu: Pensjonat u Franka (Zakopane)

 

Plan wyjazdu:

 

Dzień 1:

 

- Przyjazd i meldunek gości do godziny 14:00

- 14:30: spotkanie przed Pensjonatem, wyjście na zwiedzanie Zakopanego wraz z Przewodnikiem Tatrzańskim

- 19:00 – obiadokolacja w Pensjonacie

-  Od 20:00 integracja, potańcówka na sali

 

Dzień 2:

 

8:00 – śniadanie 

9:00 – wyjazd sprzed Pensjonatu na Palenicę Białczańską

W trakcie dnia wycieczka z Przewodnikiem Tatrzańskim na Rusinową Polanę oraz Gęsią Szyję. Zwiedzanie Sanktuarium w Wiktorówkach. Powrót na Wierch Poroniec.

17:00 – obiadokolacja

20:00 – Kulig oraz ognisko z kiełbaskami

 

Dzień 3:

 

9:00 – śniadanie

11:00 – wyjazd na Termy Chochołowskie

17:00 – obiadokolacja

20:00 – Impreza z kapelą góralską

 

Dzień 4:

 

9:00 – 10:30 – śniadanie

11:30 – zbiórka przed Pensjonatem, wyjazd na narty

Do godziny 16:00 jeździmy na nartach na Polanie Szymoszkowej. 

17:00 – obiadokolacja

19:00 – prelekcja pt. „Jak przygotować się do zimowej wycieczki w góry oraz zagrożenia gór zimą”. Prowadzona będzie przez doświadczonego Przewodnika oraz Ratownika TOPR.

Po prelekcji czas wolny.

 

Dzień 5:

 

7:00 – śniadanie

7:50 – zbiórka przed Pensjonatem

8:00 – wyjazd autokarem z Przewodnikiem Tatrzańskim nad Morskie Oko

17:00 – obiadokolacja

20:00 – impreza (konkurs wiedzy tatrzańskiej)

 

Dzień 6:

 

9:00 – śniadanie

10:00 – zakończenie wyjazdu w salce

 

Co ze sobą zabrać:

 

Na wyjazd, ze względu na jego intensywny przebieg należy zabrać także wiele przydatnych rzeczy takich jak:

• Raczki (mogą okazać się niezbędne podczas wycieczek w góry, jeżeli nie masz jeszcze raczków, a zapisałeś się na wyjazd i opłaciłeś zaliczkę masz możliwość zakupu ich w naszym sklepie z rabatem 25%. Więcej szczegółów dostaniesz w mailu organizacyjnym lub zapytaj o nie telefonicznie: 534 77 21 31 lub mailowo: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.)

• Plecak 20-30 litrów na jednodniowe wycieczki

• Krem z filtrem 

• Termos na ciepłe napoje

• Kijki trekkingowe (mogą okazać się bardzo przydatne podczas wycieczek, ale nie są niezbędne)

• Okulary przeciwsłoneczne (ochrona oczu przed promieniami odbijanymi przez śnieg)

• Ubrania na wyjścia górskie, narty oraz kulig (kilka par ciepłych, grubych skarpet, solidna czapka oraz rękawiczki – te najlepiej wodoodporne, getry, spodnie – w przypadku solidnych getrów, nie muszą być to spodnie grube, a zwykłe trekkingowe, dwie ciepłe koszulki termo aktywne, gruby polar lub kurtka puchowa, kurtka od wiatru, zalecamy także chustę 3w1, która zimą dobrze sprawdza się jako szalik czy kominiarka)

UWAGA! Prosimy pamiętać, że każdy inaczej znosi zimno, dlatego powyższy wykaz to tylko sugestie. W przypadku wątpliwości zapraszamy do kontaktu indywidualnego, gdzie z chęcią porozmawiamy i pomożemy, aby na wyjeździe było wszystko to, co być powinno. 

• Ubiór standardowy do pensjonatu 

• Ogrzewacze chemiczne do rąk, stóp oraz całego ciała (mogą okazać się bardzo przydatne podczas wycieczek, kuligu czy jazdy na nartach)

• Strój kąpielowy (niezbędny na termy!)

Uwaga! Wyjazd ma „luźny” charakter, dlatego każdy uczestnik może zagospodarować swój czas wedle własnych oczekiwań. Portal Tatrzański zapewnia Państwu wycieczki z Przewodnikami, prelekcje, integracje, kulig, kapelę góralską oraz dowóz na termy i stoki. To z czego i ile chcą Państwo skorzystać zależy już od własnych preferencji. Wiek uczestnika nie ma znaczenia. W imprezie mogą uczestniczyć dzieci i młodzież pod opieką dorosłych i za pisemną zgodą rodziców.

 

PREFERENCJE ODNOŚNIE PRZYDZIAŁU POKOI PROSIMY WPISYWAĆ W POLU "UWAGI" W FORMULARZU REJESTRACYJNYM

 

Zaloguj się, by skomentować