Wielkie sportowe emocje pod Tatrami - skoki w Zakopanem

wtorek, 23 styczeń 2018 16:03

Już ostatnie dni dzielą nas od zawodów Pucharu Świata w skokach narciarskich w Zakopanem. Nadchodzący weekend w Zakopanem należeć będzie do kibiców.

 

Na zmodernizowanej Wielkiej Krokwi w Zakopanem zawodnicy rywalizować będą od 26 do 28 stycznia. Piątkowe kwalifikacje rozpoczynają się o godzinie 18:00. Sobotnie zmagania w konkursie drużynowym będziemy mogli śledzić od 16:00, podobnie jak konkurs indywidualny w niedzielę. Dla naszych skoczków rywalizacja w Zakopanem obarczona jest szczególną presją. Skaczą u siebie przed własnymi kibicami, których oczekiwania w stolicy Tatr są większe niż normalnie. 

 

Jak informowaliśmy w ostatnich dniach, w Zakopanem tradycyjnie możemy spodziewać się tłumów. Bilety na Puchar Świata rozeszły się w ekspresowym tempie. Tym, którzy wspierać będą naszych pod Wielką Krokwią, życzymy wspaniałych sportowych emocji. Kibice przed telewizorami będą mogli oglądać transmisje, prowadzone przez Telewizję Polską i Eurosport. Razem z Wami gorąco będziemy trzymać kciuki za naszych skoczków! 

 

Monika Pawełek

Fot. sport.onet.pl

 

Oceń ten artykuł
0.00
0
Zaloguj się, by skomentować