Ferie zimowe w Zakopanem

poniedziałek, 20 listopad 2017 12:01

Czy macie już plany na nadchodzące ferie zimowe dla Waszych dzieci? Jeśli zima, to tylko góry! Jak góry, to Zakopane, a tam przygody na nartach i snowboardzie! Najlepszą opcją dla dzieci jest nauka w szkole narciarskiej. Czym się kierować przy jej wyborze? Otóż w profesjonalnej szkole najważniejsze jest, aby instruktorzy i trenerzy posiadali uprawnienia SITN PZN, a szkoła miała licencję uprawniającą do prowadzenia zajęć, co daje gwarancję, że trafimy w ręce wykwalifikowanej merytorycznie i praktycznie kadry.

Jedną z najlepszych szkół narciarskich na Podhalu jest Szkoła Narciarska i Snowboardowa STRAMA w Zakopanem, która istnieje już od 2001 roku. Swoją siedzibę ma w Centrum Szkoleń Narciarskich Nosal tuż u podnóża tej góry. Stoki tutaj są wypłaszczone, a dzięki temu bardzo bezpieczne i idealne do nauki.

 

Szkoła STRAMA  jako PIERWSZA w Polsce stworzyła autorski program nauki jazdy na nartach  6 Odznak Misia Stramusia. Program szkoleniowy przygotowany jest dla dzieci od 3 do 14 r.ż.. Miś Stramuś to przyjaciel dzieci, towarzyszy im przez cały okres nauki, wspiera, motywuje i pomaga swoim małym przyjaciołom. Zajęcia prowadzone są przez wykwalifikowanych instruktorów i trenerów narciarstwa podczas kilkudniowych kursów. Jest to 6-etapowy system nauczania dla dzieci, na każdym poziomie umiejętności - od stawiania pierwszych kroków po zaawansowanych narciarzy. Dzieci po zdobyciu konkretnych umiejętności zdają egzamin i zdobywają odznakę, która odzwierciedla poziom ich umiejętności jazdy na nartach, a także motywuje do dalszej pracy. Odznaki są w kolorze czerwonym, niebieskim, zielonym, brązowym, srebrnym i złotym. Jest to doskonały program motywujący dla najmłodszych. Kurs z Misiem Stramusiem to nie tylko nauka, ale również zajęcia poza stokiem. Dzieci biorą udział w przedstawieniach teatralnych, warsztatach góralskich, animacjach na śniegu. Organizowane są także zawody w slalomie Ski Cross, pomiar prędkości, a nawet kulig. Na najmłodszych  uczestników kursów czeka ogródek zimowy, przewidziano również mnóstwo upominków, nagród i medali. Kursy ze szkołą STRAMA  to przede wszystkim wspaniała zabawa i najlepsze wspomnienia z dzieciństwa. Nie ma tutaj miejsca na nudę. Dzieci podczas zajęć świetnie się bawią i są bezpieczne. To tutaj zdobywają umiejętności, które będą towarzyszyć im już zawsze. Kto wie, ilu z nich wyrośnie na mistrzów!

 

Narty pod Nosalem to dyscyplina sportów rodzinnych. Podczas gdy dziecko jest na zajęciach, na rodziców czekają kursy grupowe i szkolenia indywidualne. Tutaj każdy może nauczyć się jazdy od podstaw lub doskonalić zdobyte wcześniej umiejętności. Ferie zimowe są doskonałą okazją, aby aktywnie spędzić czas na stoku ze swoim dzieckiem.

 

Zwieńczeniem feryjnych kursów jest organizowana impreza dla całych rodzin – PUCHAR MISIA STRAMUSIA, w tym roku odbędzie się już siódma edycja. Pod Nosalem rządzą wówczas dzieci, to jest ich dzień! Młodzi sportowcy mogą sprawdzić zdobyte umiejętności w organizowanych dla nich zawodach. Do zabawy mogą przyłączyć się również rodzice i wystąpić w kategorii rodzinnej. Na ten dzień jest przygotowanych mnóstwo atrakcji, animacji, konkursów z nagrodami. To czas wspaniałej zabawy dla naszych małych sportowców. W tym roku impreza odbędzie się już 17 lutego 2018r., udział w zawodach mogą wziąć dzieci od 3 do 14 lat.

 

Centrum Szkoleń Narciarskich Nosal w Zakopanem jest miejscem przyjaznym dla dzieci i rodzinnym. Kadra instruktorów i trenerów ze Szkoły STRAMA tworzy jeden z najlepszych zespołów w Polsce. To zespół, który dzięki swojej wiedzy, doświadczeniu i zaangażowaniu przekazuje pasję najmłodszym. W całym sezonie zimowym Szkoła STRAMA prowadzi szkolenia indywidualne, grupowe, organizuje wyjazdy zagraniczne w Alpy, integracyjne, olimpiady oraz  zawody. Jest to w pełni profesjonalny ośrodek narciarski z wypożyczalnią sprzętu oraz strojów narciarskich, ogródkiem zimowym Misia Stramusia, parkingiem oraz karczmą, w której można odpocząć i zjeść pyszny obiad. 

 

Zobacz więcej: http://strama-szkola.pl

Oceń ten artykuł
0.00
0
Zaloguj się, by skomentować