Ferie Zimowe z Portalem Tatrzańskim (549 zł / os.!)

wtorek, 14 listopad 2017 10:34

Portal Tatrzański otwiera się na osoby, które z różnych powodów nie są zainteresowane zimową turystyką górską, ale chcą spędzić niezapomniany urlop w Zakopanem, poznając najważniejsze punkty w mieście i w górach oraz korzystając z takich atrakcji jak narty czy baseny termalne.

Właśnie z myślą o takich osobach powstał program Ferie Zimowe z Portalem Tatrzańskim. Oferta obejmuje sześć sześciodniowych turnusów odbywających się dwa razy w miesiącu od stycznia do marca. Możecie stać się uczestnikami fantastycznej imprezy, w czasie której odwiedzicie Morskie Oko, Rusinową Polanę, zwiedzicie Zakopane, poszusujecie na nartach i zaznacie relaksujących kąpieli w Termach Chochołowskich (jeśli będziecie mieli na to ochotę). W planie także imprezy, potańcówki, kulig śnieżny i wiele, wiele innych atrakcji.

 

I teraz najlepsze: ile może kosztować 6 dni w szczycie sezonu w Zakopanem? 1000 zł? 800 zł? Nic z tych rzeczy! W naszej ofercie płacicie tylko 549 zł od osoby! W cenie nocleg w eleganckim pensjonacie, 2 posiłki dziennie, opieka przewodników, wycieczki po Zakopanem i Tatrach, wszystkie atrakcje integracyjne. We własnym zakresie musicie opłacić tylko wstęp na termy i karnet na stok (dowieziemy Was tam bezpłatnie). Oczywiście nie ma takiego obowiązku, jeśli ktoś np. nie jeździ na nartach czy desce może spędzić dany dzień według własnego pomysłu. W wyjeździe uczestniczyć może każdy, bez ograniczeń wiekowych - także rodziny z dziećmi.

 

Oto dostępne terminy:

20-25 lutego

6-11 marca 

13-18 marca

 

Wszystkie szczegóły odnośnie ferii i formularz zgłoszeniowy znajdziecie tu: FERIE.

Oceń ten artykuł
0.00
0
Zaloguj się, by skomentować