Poznaj z nami urok gór zimą!

poniedziałek, 11 wrzesień 2017 15:53

Góry zimą są wyjątkowo piękne. To czas, w którym z pewnością warto się tam wybrać. Specjalnie dla Was przygotowaliśmy bogatą i ciekawą ofertę wycieczek na tę porę roku, a wśród nich zarówno kultowe propozycje jak i totalne nowości! Zobaczcie, gdzie możecie się z nami wybrać.

NOWOŚĆ! Ferie Zimowe z Portalem Tatrzańskim

Osoby, które lubią spędzać czas różnorodnie zapraszamy na 6 dni ferii wypełnionych po brzegi bogatym i atrakcyjnym programem. Część czasu będziemy spędzać aktywnie. Razem z przewodnikiem zwiedzimy miasto i udamy się na wycieczki w Tatry. A ponadto nauczymy się lub wyszlifujemy umiejętność jazdy na nartach. Aktywne spędzanie czasu przeplatane będzie relaksem i świetną zabawą. Będziemy mieli okazję posłuchać o tym, jak przygotować się do zimowego wyjścia w góry. Wypoczniemy na termach. Weźmiemy także udział w kuligu i ognisku. To jeszcze nie wszystkie atrakcje, jakie dla Was zaplanowaliśmy. Czeka na nas również wyjątkowa impreza z kapelą góralską! A to wszystko w wyjątkowo niskiej cenie.

Poznaj szczegóły i zapisz sięZimowe obozy wędrowne po Tatrach

Obozy wędrowne to propozycja dla tych, którzy lubią długie wędrówki, a jeden dzień w Tatrach to dla nich zdecydowanie za mało. Na początku nauczymy Was podstawowych zasad turystyki zimowej. Zapoznacie się ze sprzętem – rakami, czekanem i lawinowym ABC. Kolejne dni upłyną nam na wędrówkach po najpiękniejszych zakątkach Tatr Zachodnich. Wybierzemy się na Starorobociański Wierch i na Czerwone Wierchy. A o Wasze bezpieczeństwo i odpowiednie przeszkolenie zadba wykwalifikowany przewodnik.

Poznaj szczegóły i zapisz się Kurs Turystyki Zimowej

To propozycja przygotowana z myślą o osobach, które chcą rozpocząć swoją przygodę z zimowymi wędrówkami tatrzańskimi. Z nami pierwsze kroki w zasypanych śniegiem Tatrach będą łatwiejsze i bardziej przyjazne. Podczas trzech dni nauczycie się wszystkiego, co niezbędne by wędrować zimą po górach. Poszerzycie swoją wiedzę, poznacie praktyczne umiejętności i będziecie mieli okazję, by wyćwiczyć je w praktyce. To będzie intensywny i niezapomniany czas spędzony w ukochanych Tatrach.

Poznaj szczegóły i zapisz się

 

Wycieczki z cyklu „Pierwszy raz w Tatrach zimą”

To proste wycieczki zimowe, z którymi poradzi sobie każdy początkujący turysta. Wśród miejsc, które będziemy odwiedzać znajdziecie Halę Gąsienicową, Halę Kondratową, Sarnią Skałę i Gęsią Szyję. Ta propozycja będzie idealna na pierwszą wycieczkę zimową w Tatry. Swoje pierwsze kroki warto stawiać na krótkim dystansie i niższych szczytach, by później świadomie decydować się na bardziej wymagające wędrówki. Rozpocznijcie zimową przygodę z Tatrami razem z nami.

Poznaj szczegóły i zapisz się

 

Wycieczki jednodniowe:


* Mnich *
Mnich to kultowa i popularna propozycja. Wycieczkę realizujemy o każdej porze roku. Jego wierzchołek jest celem dla obeznanych z górami turystów. Nie musisz jednak być zaawansowanym wspinaczem, by zdobyć tę słynną turnię. Zatem jeśli nie wystarczają Ci już wejścia szlakiem, warto wybrać się właśnie na Mnicha. Wielu właśnie tak rozpoczynało swoją taternicką przygodę. Również dla Ciebie może to być początek nowej drogi w Tatrach.

Poznaj szczegóły i zapisz się


* Rysy od strony polskiej *
Rysy od polskiej strony to bardziej wymagający wariant wejścia na najwyższy szczyt Polski. Nikogo nie trzeba przekonywać, że jego zdobycie to absolutna konieczność dla wszystkich miłośników Tatr. Zimą jest to bardzo wymagające przejście. Warto robić je pod opieką przewodnika, który zadba o bezpieczeństwo podczas wycieczki. Dodatkowym atutem wejścia na ten szczyt jest niesamowita panorama uznawana za jedną z najpiękniejszych w całych Tatrach. To po prostu trzeba zobaczyć!

Poznaj szczegóły i zapisz się

 

* Czerwone Wierchy *

Czerwone Wierchy to wspaniała propozycja dla początkujących turystów z dobrą kondycją. To wycieczka wyjątkowa, gdyż wrażenia widokowe podczas wędrówki wprost zachwycają. Łagodne stoki pokryte śniegiem – to widok, który na pewno pozostanie w Waszej pamięci. Piękno panoram to jednak nie wszystko, wycieczka zyskuje na wartości przez ciszę i spokój jakiego można tam doświadczyć. Ciekawa jest również sama wędrówka granią. To świetne miejsce na dłuższą zimową wycieczkę.

Poznaj szczegóły i zapisz się

 

* Babia Góra *
Babia Góra (Diablak) to najwyższy szczyt w Beskidach, a w dodatku drugi wierzchołek na liście szczytów Korony Gór Polski. To ambitna i przepiękna wycieczka dla początkujących. Wejście na szczyt jest niezwykle ciekawe, a ze szczytu (przy dobrej pogodzie) można podziwiać nawet Tatry! To miejsce, w które zdecydowanie warto się wybrać także zimą.

Poznaj szczegóły i zapisz się

 

* NOWOŚĆ! - Turbacz *

Do naszej oferty zimowej dołączamy najwyższy szczyt Gorców. Wycieczka na Turbacz to wspaniała propozycja na zimę. Przejście szlaku w takich warunkach będzie świetną przygodą dla początkujących turystów. Czekają na Was przepiękne widoki i przytulne schronisko. Przewodnik zadba o Wasze bezpieczeństwo, podzieli się swoją wiedzą i znajomością górskich ciekawostek. To będzie czas, który z pewnością będziecie miło wspominać.

Poznaj szczegóły i zapisz się

 

Każdy miłośnik gór z pewnością znajdzie w naszej ofercie wycieczkę dla siebie. Nietrudno będzie również o pasujący termin, gdyż przygotowaliśmy ich całe mnóstwo! Jednak biorąc pod uwagę, że chętnych jest naprawdę dużo, radzimy zadbać o wcześniejsze dokonanie zapisu. Zapraszamy Was serdecznie do wspólnego wędrowania.

 

Sandra Zalewska

Fot. M.Mäsiar Photography

Oceń ten artykuł
5.00
1
Zaloguj się, by skomentować