Wybierz się z nami w góry jesienią!

czwartek, 31 sierpień 2017 15:36

Jesień zbliża się wielkimi krokami. To świetny czas na górskie wędrówki. Specjalnie dla Was przygotowaliśmy wyjątkową ofertę wycieczek na tę porę roku. Zobaczcie, gdzie możecie się z nami wybrać.

Wycieczki jednodniowe:

 

* Mnich *

Mnich to kultowa propozycja wśród wycieczek z Portalem Tatrzańskim. Jego wierzchołek jest idealnym celem dla wprawionych turystów górskich. Nie musisz jednak być zaawansowanym wspinaczem, by zdobyć tę słynną turnię. Zatem jeśli nie wystarczają Ci już wejścia szlakiem, warto wybrać się właśnie na Mnicha. Wielu właśnie tak rozpoczynało swoją taternicką przygodę. Również dla Ciebie może to być początek nowej drogi w Tatrach.

 

* Rysy od strony polskiej *

Rysy od polskiej strony to bardziej wymagający wariant wejścia na najwyższy szczyt Polski. Nikogo nie trzeba przekonywać, że jego zdobycie to absolutna konieczność dla wszystkich miłośników Tatr. Warto zrobić to pod opieką przewodnika, który zadba o bezpieczeństwo podczas wycieczki. Dodatkowym atutem wejścia na ten szczyt jest niesamowita panorama uznawana za jedną z najpiękniejszych w całych Tatrach. To po prostu trzeba zobaczyć!

 

* Czerwone Wierchy *

Czerwone Wierchy to wspaniała propozycja dla początkujących turystów z dobrą kondycją. To wycieczka wyjątkowa, gdyż wrażenia widokowe podczas wędrówki wprost zachwycają. Jesień jest czasem, gdy szczyty Czerwonych Wierchów mienią się cudownymi barwami, za sprawą porastających ich stoki roślin. Piękno panoram to jednak nie wszystko, wycieczka zyskuje na wartości przez ciszę i spokój jakiego można tam doświadczyć jesienią. To idealny czas, by wędrować tą słynną granią w Tatrach Zachodnich.

 

* NOWOŚĆ - Babia Góra *

Do naszej jesiennej oferty wycieczkowej dołączamy zaskakującą nowość. Babia Góra (Diablak) to najwyższy szczyt w Beskidzie Żywieckim i całych Beskidach, a w dodatku drugi co do wysokości wierzchołek w Koronie Gór Polski. To ambitna i przepiękna wycieczka dla początkujących. Wejście na szczyt jest niezwykle przyjemne i ciekawe, a ze szczytu (przy dobrej pogodzie) można podziwiać nawet Tatry! To miejsce, w które zdecydowanie warto się wybrać.

 

Obozy wędrowne po Tatrach polskich

Nasze obozy to propozycja dla tych, którzy lubią długie wędrówki, a jeden dzień w Tatrach to dla nich zdecydowanie za mało. Ze względu na kapryśną pogodę obóz będzie wielką niespodzianką. Jeśli będzie ciepło wybierzemy się w Tatry Wysokie, natomiast w razie warunków zimowych wyruszymy w Tatry Zachodnie. Jest to zatem świetna oferta dla spontanicznych osób, które lubią być zaskakiwane. Cały obóz odbędzie się pod czujnym okiem przewodnika, który zadba o bezpieczeństwo uczestników, a także zorganizuje wspólny czas. Dzięki jego obecności będziecie mieli szansę bliżej poznać Tatry i wiele się o nich dowiedzieć.

 

Każdy miłośnik gór z pewnością znajdzie w naszej ofercie propozycję dla siebie. Nietrudno będzie również o dogodny termin, gdyż przygotowaliśmy ich naprawdę wiele! Z doświadczenia jednak wiemy, że chętnych jest naprawdę dużo, dlatego polecamy wcześniejsze dokonywanie zapisów. Zapraszamy Was serdecznie do wspólnego wędrowania.

Więcej informacji o wycieczkach i zapisy.

Oceń ten artykuł
5.00
4
Zaloguj się, by skomentować