II Dni Tatrzańskie już wkrótce!

wtorek, 18 lipiec 2017 11:03

Pierwsza edycja wydarzenia odbyła się w maju tego roku i była tak udana, że nie w sposób było nie zorganizować kolejnej. Wiadomo już kiedy się odbędzie i co się będzie na niej działo. Zapisy już trwają!

Już 20-22 października odbędą się drugie Dni Tatrzańskie. To wielki zjazd miłośników i pasjonatów Tatr. Niesamowite wydarzenie, którego nie można przegapić! Spotkamy się oczywiście w naszych ukochanych górach. Podczas wydarzenia czeka na nas moc atrakcji. Przede wszystkim cały ten czas będzie poświęcony naszej wspólnej pasji – górskim wędrówkom.

 

Co będzie się działo

 

Posłuchamy niesamowitych opowieści dwóch wspaniałych ludzi, którzy nas odwiedzą. Spotkamy się z Adamem Maraskiem -  wybitnym ratownikiem TOPR, któremu wielu turystów zawdzięcza swoje zdrowie i życie. Dzięki niemu również co tydzień możemy przeczytać  o akcjach ratunkowych prowadzonych przez TOPR w ich kronice. Kolejnym gościem będzie wyjątkowa postać świata gór – Krzysztof Wielicki. To wspinacz, którego nikomu nie trzeba przedstawiać. Będziemy mieli przyjemność  zobaczyć zdobywcę Korony Himalajów i Karakorum, który opowie nam o swoich wyprawach w najwyższe góry świata. To niesamowita okazja, której nie możesz przegapić!

 

Dni Tatrzańskie to również niepowtarzalna szansa, by poznać ludzi, którzy tak jak my kochają Tatry i współdzielić z nimi pasję. Kto wie, może to spotkanie zaowocuje trwałą przyjaźnią i wieloma wspólnymi wyprawami w góry. Już podczas tego wyjazdu razem wyruszymy na tatrzańskie szlaki. W planach mamy dwie atrakcyjne wycieczki w Tatry. Pierwszego dnia wybierzemy się do malowniczej Hali Gąsienicowej, chętni będą mogli pójść dalej – nad Czarny Staw lub na Kasprowy Wierch. Natomiast w kolejnym dniu wejdziemy na Sarnią Skałę. Nie zabraknie także czasu na integrację. Będziemy się dzielić pasją i radością jej przeżywania, a także bawić na potańcówce i ognisku.

 

Dokładny plan tutaj

 

To z pewnością będzie niezapomniany czas, który przez lata będziecie wspominać. Nie straćcie szansy, by być tam razem z nami. Serdecznie Was zapraszamy! Zapisy już trwają.

Kliknij i dołącz do nas!

 

Sandra Zalewska

 

 

 

 

Oceń ten artykuł
5.00
1
Zaloguj się, by skomentować