Spotkanie Tatrzańskie już w najbliższą sobotę!

środa, 11 maj 2016 11:18

Już w najbliższą sobotę, 14 maja, w Zakopanem odbędzie się pierwsze w historii Spotkanie Tatrzańskie, w czasie którego spotkają się miłośnicy Tatr. To doskonała okazja, aby poznać osoby, z którymi łączy nas ta sama pasja.

Spotkanie Tatrzańskie 14 maja

Dla wszystkich turystów, którzy odwiedzą Restaurację Sport Corner przy ul. Zaruskiego 2 (przecznica od Krupówek), przygotowano mnóstwo atrakcji. Głównym punktem programu będą trzy prelekcje, które przeprowadzą zaproszeni Goście. Na początek, około godziny 19.15 wystąpi fotograf Piotr Jamiński, autor jednych z najlepiej ocenianych przez internautów zdjęć Tatr. Zaprezentuje on swoje dzieła i opowie nieco o okolicznościach, w których powstały. Potem przyjdzie czas na przewodnika międzynarodowego IVBV i instruktora PZA Marka Pokszana. Ten wybitny fachowiec opowie o zagrożeniach, które możemy wiosną spotkać w Tatrach oraz pomoże przyswoić wiedzę, która może okazać się przydatna w czasie wiosennych wędrówek po górach. Panel zamknie wystąpienie przewodnika tatrzańskiego Mariusza Grefkowicza, który opowie nieco o historii tatrzańskich schronisk - o budynkach, których dziś już nie ma.

Po części oficjalnej rozpocznie się impreza integracyjna, w czasie której będzie można porozmawiać z redaktorami portalu, zaproszonymi Goścmi oraz oczywiście innymi uczestnikami spotkania. Przez cały czas do dyspozycji będzie bar, w którym zamawiać będzie można wszelkiego rodzaju trunki - od herbaty po coś mocniejszego.

W sali zostaną ustawione stoiska Portalu Tatrzańskiego i sklepu Berserk, na których będzie można kupić górskie gadżety w promocyjnych cenach, niedostępnych w sprzedaży internetowej. Będzie także możliwość zapisania się na wycieczkę górską z przewodnikiem.

Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych! Zajrzyjcie także pod ten link: https://www.facebook.com/events/945320542249768/

Krzysztof Barcik

Fot. sport-corner.pl

Oceń ten artykuł
5.00
2
Zaloguj się, by skomentować