Uwaga! TOPR poszukuje turysty!

niedziela, 29 listopad 2015 12:06

Uwaga! TOPR prowadzi poszukiwania turysty, który 27 listopada rano wyszedł ze schroniska w Roztoce i od tej pory nie ma z nich kontaktu.

Poszukiwania turysty w Tatrach

Osoby, które widziały tą osobę i są w stanie pomóc w jego poszukiwaniach proszone są o kontakt z Centralą TOPR pod numerem 18 206 34 44.

Dostaliśmy w tej sprawie wiadomość od siostry poszukiwanego. Przytaczamy obszernej jej fragmenty.

"Poszukuję mojego brata Michała Kaczmarka. Ostatnio był widziany w schronisku Roztoka w Dolinie Roztoki w czwartek 26.11. Po upływie czasu który miał tam spędzić wyważono drzwi. Michał pozostawił tam część swoich rzeczy m.in. białe kimono //miał jakieś dalsze plany? dowiadywał się 25.11 o warsztaty Aikido w Olsztynie, lecz na nie nie dotarł. Do tej pory nie wrócił do schroniska po swoje rzeczy. Nie mamy z nim kontaktu telefonicznego od kilku dni (wyłączony/rozładowany telefon/ciągły brak zasięgu???).

Czy ktoś z was ma jakiekolwiek informacje o tym u kogo mógłby w takiej sytuacji przebywać? Miał kiedyś jakąś znajomą w Dolinie 5 Stawów, ale niestety nie wiem kto to i czy w ogóle miał z nią ostatnio kontakt. Michał ma 25 lat, 176 cm wzrostu,krótkie czarne włosy, lekko siwieje, gdy go ostatnio widziano był ubrany w zielone bojówki, czarna kurtkę i buty, miał ze sobą czarny plecak turystyczny".

Krzysztof Barcik

Fot. TOPR

Oceń ten artykuł
4.65
3
Zaloguj się, by skomentować