Ciężko rannej w Tatrach Ani potrzebna jest nasza pomoc!

czwartek, 17 wrzesień 2015 12:30

31 sierpnia informowaliśmy o wypadku polskiej taterniczki na Słowacji. To Ania Tyszkiewicz, członkini KW Warszawa, która do dziś walczy o życie.

Pomoc dla Ani Tyszkiewicz

Ania spadła z wysokości około 20 metrów. Doznała bardzo ciężkich urazów głowy, kręgosłupa i narządów wewnętrznych. Ratownicy przetransportowali ją do szpitala w Popradzie, a następnie do Koszyc. 3 tygodnie po tych wydarzeniacha Ani nadal jest na Słowacji. Jest w śpiączce farmakologicznej, jej stan nadal jest krytyczny.

Na Anię czeka miejsce w jednym z warszawskich szpitali. To dla niej szansa na przeżycie. Niestety transport ze Słowacji jest bardzo kosztowny - może się odbyć tylko drogą lotniczą. Potrzeba zebrać 40 tysięcy złotych. Apelujemy o pomoc!

Fundacja Wspierania Alpinizmu Polskiego im. Jerzego Kukuczki udostępniła swoje konto do zbiórki wpłat darowizn na cel szczegółowy: "pomoc Ani Tyszkiewicz". Numer rachunku bankowego Fundacji: 04 1160 2202 0000 0000 5515 5611

Wpłat dla Ani można dokonać w każdej chwili przez stronę Fundacji Kukuczki, klikając w link: www.fundacjakukuczki.pl/pages/darowizna.php, a następnie wybierając wśród celów: "pomoc Ani Tyszkiewicz"..

Krzysztof Barcik

Fot. fundacjakukuczki.pl

Oceń ten artykuł
0.00
0
Zaloguj się, by skomentować