Wesołych Świąt Wielkanocnych!

piątek, 03 kwiecień 2015 13:40

W tym roku aura zafundowała nam białe Święta Wielkiej Nocy. O ile w Tatrach to norma, o tyle ostatnie opady na nizinach zaskoczyły niejednego. Potraktujmy tę zimę w środku wiosny jako ostatni oddech przed sezonem letnim.

Wesołych Świąt Wielkanocnych!

Na spacery w wiosenno-letnich warunkach przyjdzie nam jeszcze sporo poczekać. Teraz, gdy mamy chwilę wolnego czasu w gronie rodziny, warto zastanowić się na spokojnie nad wyzwaniami na nowy sezon. Podczas gdy w Tatrach zima nie odpuszcza, my skupmy się na tych przyszłych dniach, które mamy zamiar spędzić w górach.

Głębsza refleksja doprowadza nas do kilku podstawowych prawd, które staną się główną treścią naszych życzeń dla Was na te Święta. Chcielibyśmy Wam życzyć, aby każda Wasza decyzja podjęta w górach była trafna, każdy ruch przemyślany, a każdy krok pewny. Żebyście do minimum ograniczyli przykrości, wyostrzając jednocześnie przyjemności płynące z obcowania w górach. Aby zakwasy nie dokuczały Wam tak bardzo, jak w zeszłym roku, a plecak tak bardzo nie obciążał kręgosłupa. Żeby było mniej chmur, więcej słońca i mniej wiatru, a więcej uspokajającej ciszy.

Odpoczywajcie, zbierajcie siły. Wkrótce znów spotkamy się na tatrzańskim szlaku. Wszystkim Czytelnikom Wesołych Świąt Wielkiej Nocy życzy Redakcja Portalu Tatrzańskiego.

Krzysztof Barcik i Redakcja Portalu Tatrzańskiego

Oceń ten artykuł
5.00
2
Zaloguj się, by skomentować