Portal Tatrzański ma 2 lata!

poniedziałek, 16 luty 2015 12:35

16 lutego 2013 roku w Internecie pojawił się pierwszy portal kompleksowo ujmujący tematykę tatrzańską. Wiele się pozmieniało przez ten czas, ale jedno pozostaje niezmienne – codziennie dostarczamy Wam świeżą dawkę tatrzańskich newsów, ciekawostek, porad. I mamy zamiar robić to dalej.

Kim jesteśmy?

Redakcję portalu stanowią ludzie połączeni górską pasją. W ciągu tych dwóch lat przez Portal Tatrzański przewinęło się kilkanaście osób o różnych specjalizacjach: od dziennikarstwa i fotografii, przez programowanie, aż po księgowość i tłumaczenia. Jedni z nas bywają w Tatrach rzadko, drudzy praktycznie cały czas. Nieodłączną część redakcji stanowicie Wy. Publikujemy Wasze filmy, zdjęcia, przemyślenia. Uruchomiliśmy dla Was Grupę Tatrzańską, gdzie jeszcze skuteczniej możecie się dzielić ze sobą swoją tatrzańską pasją.

Co udało się zrobić?

Przez dwa lata działalności napisaliśmy dla Was 2250 artykułów, w tym 470 ciekawostek. Czytano nas ponad 4 miliony razy. Profil na Facebooku zgromadził prawie 67000 fanów i liczba ta nadal rośnie. Polecamy Wam sprzęt, piszemy dla Was przewodnik, zabieramy Was w góry na wycieczki i szkolenia, pomagamy ubezpieczyć się i znaleźć nocleg. Liczba dziedzin tatrzańskiej aktywności, w której obecny jest Portal Tatrzański stale będzie rosnąć.

Skąd tyle wiemy o Tatrach?

Nasz zespół stanowią znawcy w swoich dziedzinach. Nie wszystko jednak wiemy i nie wszystkie newsy produkujemy samodzielnie. Właśnie uruchomiliśmy dla Was dział „Bibliografia”, gdzie możecie dowiedzieć się, skąd czerpiemy informacje. Wy też możecie być ekspertami!

Czy jesteśmy bezbłędni?

Oczywiście, że nie. Zdarzały nam się wpadki, przeinaczenia, słabsze publikacje. Wszystkie błędy staramy się bez wyjątku naprawiać, cały czas czekając na Wasze uwagi.

Czego nam życzyć?

Tego, by Was, czyli Czytelników, było coraz więcej. Są nas przecież na razie dziesiątki tysięcy, a Tatry odwiedzają miliony! Pragniemy dotrzeć do wszystkich.

Wszystkim tym, którzy nas regularnie odwiedzają i dobrze nam życzą, serdecznie dziękujemy za wszelkie udzielone nam wsparcie, prosząc o jeszcze. A wszystkich tych, którzy nas nie lubią, hejtują, krytykują, prosimy o cierpliwość – jeszcze się do nas przekonacie!

Krzysztof Barcik

Fot. Krzysztof Barcik

Oceń ten artykuł
5.00
5

1 komentarz

  • Asia poniedziałek, 16 luty 2015 19:35 napisane przez Asia

    100 lat, 100 lat, 100 lat, 100 lat...niechaj żyją nam!

Zaloguj się, by skomentować