Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy w Tatrach

środa, 07 styczeń 2015 11:35

Już w najbliższy weekend odbędzie się 23. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Po raz kolejny w całej Polsce zbierane będą pieniądze na cele charytatywne. Finał nie ominie także Tatr.

WOŚP w Tatrach

Tatrzańska część tegorocznej WOŚP odbędzie się w ramach 11. Karpackiego Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Przez cały weekend w schroniskach będzie można robić zakupy w orkiestrowych sklepikach. W sobotni wieczór odbędą się licytacje, a w niedzielę wolontariusze pojawią się na szlakach.

W akcji wezmą udział następujące tatrzańskie schroniska: w Dolinie Pięciu Stawów, na Hali Gąsienicowej, nad Morskim Okiem, na Ornaku, na Polanie Chochołowskiej oraz Hotel na Polanie Kalatówki.

Krzysztof Barcik

Fot. WOŚP / materiały własne

Oceń ten artykuł
1.00
2

2 komentarzy

  • jacek piątek, 09 styczeń 2015 07:30 napisane przez jacek

    tak tak___tego złodzieja Owsika dotować nawet w Tatrach. Popieram komentarz jak wyżej 50% pieniędzy bierze organizator na koncerty wodstock i inne gadzety oraz swoja roczna niemała pensje. Jesli ktos chce prosze bardzo.

  • Andriej czwartek, 08 styczeń 2015 20:28 napisane przez Andriej

    Jak można tym złodziejom dać chociaż złotówkę? Ludzie nie wiecie że to jest medialna nagonka na wasze pieniądze? Chcecie naprawdę pomóc to oddajcie pieniądze na PCK a nie na tego lewaka owsika.

Zaloguj się, by skomentować