Wypadek na Zawracie

czwartek, 18 wrzesień 2014 17:03

TOPR przetransportował już ciało mężczyzny, który zginął pod Chłopkiem. Natychmiastowo śmigłowiec ruszył pod Zawrat, gdzie doszło do kolejnego wypadku.

Tym razem uległa mu 40-letnia kobieta. Na szczęście żyje - ma urazy głowy i nogi, została już przetransportowana do szpitala.

 

Krzysztof Barcik

Fot. Eliza Jakóbiak.

Oceń ten artykuł
1.00
1

4 komentarzy

 • Basia piątek, 19 wrzesień 2014 19:45 napisane przez Basia

  Byłam tam na zawracie jak ta kobieta sie przewróciła. I informuje Was ze byla przygotowana do wedrówki po gorach. Każdemu z nas noga sie moze poślizgnąc na0kamieniu.

 • StreetMountain piątek, 19 wrzesień 2014 08:15 napisane przez StreetMountain

  Tatry są tylko dla bardzo dobrze przygotowanych ludzi i sprzętowo i fizycznie, niedzielniaki niech sobie w parkach chodzą!

 • Cyk piątek, 19 wrzesień 2014 01:09 napisane przez Cyk

  Od tego są góry, by był dreszczyk emocji. Góry, to wolność - przeciwieństwo bezpieczeństwa. Policja górska, czy przymusowe przywiązywanie turysty do góry, to pomysły rodem z komunizmu.

 • Tomek czwartek, 18 wrzesień 2014 22:43 napisane przez Tomek

  Tatry są Parkiem Narodowym i dla TPN zachowanie ich w jak najbardziej naturalnej formie jest priorytetem, My jesteśmy tam tylko gośćmi, jak nam się łańcuchy i klamry nie podobają to nie musimy tam chodzić, jedźmy w Alpy. Całe szczęście że TPN twardo broni się przed via ferratami, wtedy nawet te szlaki powyżej 2000 m byłyby zadeptane przez nieodpowiedzialnych amatorów, którzy chcieliby poszpanować fotką ze zdobytego szczytu na facebooku.

Zaloguj się, by skomentować