TPN dla dzieci

poniedziałek, 24 marzec 2014 12:56

Z dużą radością informujemy, że oferta Wydawnictwa TPN właśnie poszerzyła się o pozycję skierowaną do dzieci. Książeczka sprzedawana jest w pakiecie z audiobookiem. Polecamy!

Kilkunastoletnia Patrycja – dla rodziny i przyjaciół Pati – mieszkanka Dużego Miasta przyjeżdża wraz z babcią do Zakopanego, aby spędzić kilka tygodni z dala od zgiełku.

Pensjonat Żółty Krokus, w którym miały zarezerwowany pokój, okazał się oszustwem. Z opresji wybawia je Jędrek, u którego taty turystki znajdują gościnę.

Później są Tatry: opowieści o Sabale, zbójnikach i skarbach. W końcu wyprawa w Prawdziwe Góry. I spotkanie z niedźwiedziem. To tylko początek...

Piękne ilustracje Zuzanny Orlińskiej oraz audiobook przygotowany przez aktorów Teatru im. Stanisława Ignacego Witkiewicza w Zakopanem dopełniają publikacji.

Książkę kupić można na naszej stronie wydawnictwa.tpn.pl. Stacjonarnie, już w najbliższych dniach,  w punkcie informacji turystycznej TPN przy rondzie kuźnickim w Zakopanem oraz w pobliskim Centrum Edukacji Przyrodniczej TPN.

 

Tatrzański Park Narodowy

Fot. Tatrzański Park Narodowy

Oceń ten artykuł
0.00
0
Zaloguj się, by skomentować