Jesteśmy z Wami już od roku!

poniedziałek, 03 luty 2014 20:47

16 lutego 2013 r. o godz. 9 rano na Portalu Tatrzańskim pojawił się pierwszy artykuł. Od tamtej pory minął już prawie rok. 365 dni wytężonej pracy, ale też 365 dni niezwykłej radości z tego, że nasza tatrzańska społeczność stale się powiększa.

Kiedy rok temu zabieraliśmy się do pracy, ideą, która nam przyświecała, była chęć stworzenia przyjaznej przestrzeni dla wszystkich miłośników najpiękniejszych gór świata, niezależnie od wieku, płci, preferencji i górskiego doświadczenia. Dziś jest nas ponad 14 tysięcy i wszystko wskazuje na to, że liczba ta będzie systematycznie rosła. Portal Tatrzański starał się przez ten rok dotrzeć do Was różnymi drogami, a Wy przyjmowaliście go ciepło. Jesteśmy Wam niezwykle wdzięczni za to, że byliście i jesteście z nami – prosimy o jeszcze i obiecujemy nie zawieść.

Z okazji obchodów pierwszej rocznicy działalności Portalu Tatrzańskiego w najbliższych tygodniach przygotujemy dla Was mnóstwo atrakcji: konkursów, podsumowań, ciekawostek z mijającego roku. Bądźcie z nami, śledźcie na bieżąco wszystkie newsy, którymi żyje nasza tatrzańska społeczność. Podróżujcie po górach, przywoźcie stamtąd nie tylko zdjęcia i wspomnienia, ale i mądrość, dzięki której nasze środowisko będzie coraz dojrzalsze i przez to coraz bardziej godne doznawania majestatu gór. Odwiedzajcie Portal Tatrzański regularnie!

To co udało się zrobić przez ten rok, to zaledwie wierzchołek góry naszych planów. Obiecujemy, że jeszcze nieraz Was zaskoczymy, dostarczając Wam coraz więcej Tatr w coraz lepszej formie. Już wkrótce przedstawimy Wam szczegóły tego, co dla Was przygotowaliśmy. Bądźcie z nami i powiedzcie o nas znajomym!

 

Krzysztof Barcik

Fot. i obróbka: Krzysztof Barcik

Oceń ten artykuł
5.00
1
Zaloguj się, by skomentować